Витяжка ELEYUS Breeze 1000 50 WH білий
Фото 10 |
ELEYUS Breeze 1000 50 WH білий 2021 рікпотужна білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 1000 50 WH білий
Усі ціни 22 →Витяжка телескопічна Eleyus Breeze 1000 50 WH | 4 020 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 1000 50 Wh | 4 241 грн. |
Вытяжка eleyus breeze 1000 50 wh | 4 139 грн. |
Витяжка ELEYUS BREEZE 1000 50 WH | 3 871 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus BREEZE 1000 50 WH | 4 252 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 1000 50 WH
Ціни на ELEYUS Breeze 1000 50 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 1000 50 WH білий | від 3 590 грн. | 23 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 1000 50 IS нержавіюча сталь | від 4 610 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →