Витяжка ELEYUS Kleo 700 60 WH білий
Фото 20 |
ELEYUS Kleo 700 60 WH білий 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kleo 700 60 WH білий
Усі ціни 49 →Eleyus Eleyus Kleo 700 60 WH | 4 069 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus KLEO 700 60 WH | 4 069 грн. |
Витяжка Eleyus Kleo 700 60 WH | 3 669 грн. |
Витяжка купольна Eleyus Kleo 700 60 WH | 4 050 грн. |
ELEYUS KLEO 700 60 WH | 3 894 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Kleo 700 60 WH
Ціни на ELEYUS Kleo 700 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kleo 700 60 BG бежевий | від 3 855 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Kleo 700 60 WH білий | від 3 599 грн. | 50 пропозицій | ||
ELEYUS Kleo 700 60 IS нержавіюча сталь | від 3 749 грн. | 57 пропозицій | ||
ELEYUS Kleo 700 60 BL чорний | від 3 855 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →