Витяжка ELEYUS Urban 800 LED 52 WH білий
ELEYUS Urban 800 LED 52 WH білий 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Urban 800 LED 52 WH білий
Усі ціни 22 →Кухонна витяжка Eleyus URBAN 800 LED 52 WH | 5 099 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Urban 800 Led 52 WH | 4 590 грн. |
Вытяжка Eleyus Urban 800 Led 52 Wh | 4 856 грн. |
вытяжка eleyus urban 800 led 52 wh | 4 748 грн. |
Витяжка вбудована ELEYUS Urban 800 LED 52 WH | 5 099 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації ELEYUS Urban 800 LED 52 WH
Ціни на ELEYUS Urban 800 LED 52 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Urban 800 LED 52 WH білий | від 4 145 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Urban 800 LED 52 BL чорний | від 3 945 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →