Витяжка Interline Jolly WH A/60/GL/K білий
Фото 4 |
Interline Jolly WH A/60/GL/K білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Jolly WH A/60/GL/K білий
Усі ціни 23 →Interline Interline Jolly WH A/60/GL/K | 8 699 грн. |
Кухонні витяжки INTERLINE JOLLY WH A/60/GL/K (14661) | 8 265 грн. |
INTERLINE JOLLY WH A/60/GL/K | 8 305 грн. |
Витяжка вбудована Interline Jolly WH A/60/GL/K | 8 269 грн. |
Вытяжка Interline Jolly Wh A/60/GL/K | 8 584 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Interline Jolly WH A/60/GL/K
Ціни на Interline Jolly WH A/60/GL/K |
---|---|---|---|---|
Interline Jolly WH A/60/GL/K білий | від 8 190 грн. | 24 пропозиції | ||
Interline Jolly BL A/60/GL/K чорний | від 7 812 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →