Варильна поверхня ELEYUS RIO 45 WH CF білий
Фото 11 |
ELEYUS RIO 45 WH CF білий |
|
Компактна триконфоркова вбудована газова варильна поверхня з оригінальним компонуванням, стильним робочим столом із високоміцного загартованого скла, системою автоматичного електророзпалювання та надійним газовою автоматикою (газ-контроль). Відрізняється невеликими габаритними розмірами (ширина 44 см) та елегантним зовнішнім дизайном, що надає цій моделі преміального вигляду.
Позиціонується як товар середньої цінової категорії, призначений для побутового використання. Підійде для встановлення в кухнях обмеженої площі або відкритих кухонних зон квартир з плануванням типу Open Space. Газова варильна поверхня ELEYUS RIO 45 WH CF отримала три конфорки різного розміру та різної потужності (економічна до 1000 Вт, стандартна до 1700 Вт та велика до 3000 Вт).
Таке компонування дозволяє ефективно працювати з посудом різного об'єму/розміру та обслуговувати потреби невеликої родини, що складається з 1-4 осіб. Ця модель отримала єдину литу решітку, виготовлену із жаростійкого чавуну. Вона є надійною опорою для посуду, що легко переносить пряму дію вогню, а її очищення можна виконувати в автоматичній посудомийній машині. Електрозапалювання, вбудоване в ручки газових кранів, дозволяє виконувати всі маніпуляції однією рукою. Газ-контроль зупинить подачу газу при випадковому згасанні або зрив полум'я.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS RIO 45 WH CF білий
Усі ціни 16 →Варильна поверхня газова Eleyus Rio 45 WH CF | 6 000 грн. |
Варочная поверхность Eleyus Rio 45 Wh Cf | 6 448 грн. |
Варильна поверхня Eleyus Rio 45 Wh Cf | 6 454 грн. |
Варочная поверхность Eleyus RIO 45 WH CF | 6 561 грн. |
Газовая варочная поверхность eleyus rio 45 wh cf | 6 345 грн. |
Модификації ELEYUS RIO 45 WH CF
Ціни на ELEYUS RIO 45 WH CF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS RIO 45 BG CF бежевий | від 5 988 грн. | 17 пропозицій | ||
ELEYUS RIO 45 WH CF білий | від 5 988 грн. | 16 пропозицій | ||
ELEYUS RIO 45 BL CF чорний | від 5 580 грн. | 30 пропозицій |