Витяжка Elica OM Air BL/F/75 чорний (PRF0094744)
Elica OM Air BL/F/75 чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica OM Air BL/F/75 чорний
Усі ціни 9 →Elica OM AIR BL / F / 75 | 89 699 грн. |
ELICA OM AIR BL/F/75 | 89 699 грн. |
Витяжка Elica OM AIR BL/F/75 | 119 187 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Elica OM Air BL/F/75
Ціни на Elica OM Air BL/F/75 |
---|---|---|---|---|
Elica OM Air WH/F/75 білий | від 89 699 грн. | 12 пропозицій | ||
Elica OM Air BL/F/75 чорний | від 89 699 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →