Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1016128
Фото 3 |
Fiskars Functional Form 1016128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1016128
Усі ціни 8 →Ніж для м'якого сиру Fiskars Functional Form 1016128 | 625 грн. |
Нож для мягкого сыра Fiskars Functional Form (1016128) | 379 грн. |
Нож для нарезки мягкого сыра Functional Form 1016128 | 625 грн. |
Нож для нарезки мягкого сыра Functional Form (1016128) 1016128 | 369 грн. |
Ніж для нарізування мякого сиру Functional Form (1016128) | 480 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →