Кухонний ніж Fiskars Norr 1016480
Fiskars Norr 1016480 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norr 1016480
Усі ціни 7 →Ніж для хліба Fiskars Norr 21 см 1016480 | 2 291 грн. |
Нож для хлеба Fiskars Norr 21 см 1016480 | 2 291 грн. |
Ніж для хліба Fiskars Norr 21 см (1016480) | 2 291 грн. |
Fiskars Norr (1016480) Norr(1016480) | 3 055 грн. |
Ніж для хліба Fiskars Norr 21 см (1016480) | 3 055 грн. |
Ніж для хліба Fiskars Norr 21 см 1016480 | 2 291 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →