Кухонний ніж Fiskars Norden 1026419
Fiskars Norden 1026419 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden 1026419
Усі ціни 6 →Ніж кухарський великий Fiskars Norden 20 см 1026419 | 6 649 грн. |
Нож Поварский Большой Fiskars Norden 20 см 1026419 | 4 987 грн. |
Нож Поварский Большой Fiskars Norden 1026419 | 6 649 грн. |
Fiskars Norden (1026419) Norden(1026419) | 6 649 грн. |
Ніж Fiskars Norden для шеф-кухаря великий (1026419) (6424002008743) | 6 649 грн. |
Нож Поварский Большой Fiskars Norden 20 см 1026419 | 4 987 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →