Кухонний ніж Fiskars Hard Edge 1051748
Fiskars Hard Edge 1051748 |
|
Кромка леза вдосконалена завдяки технології LZR-EDGE, забезпечуючи гостроту ножів в 4 рази.
Рекомендується заточка з допомогою точила Fiskars Roll-Sharp, або точильного каменю з кутом 30+/-4.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Edge 1051748
Усі ціни 14 →Ніж кухарський середній Fiskars Hard Edge 17 см 1051748 | 1 541 грн. |
Нож поварской средний Fiskars Hard Edge 17 см (1051748) | 1 399 грн. |
Ніж кухарський середній Fiskars Hard Edge 17 см (1051748) | 1 399 грн. |
Нож для шеф-повара средний Fiskars Hard Edge 17 см (1051748) | 2 055 грн. |
Нож для шеф-повара средний Fiskars Hard Edge 17 см 1051748 | 1 541 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →