Кухонний ніж Fiskars Essential 1023774
Fiskars Essential 1023774 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Essential 1023774
Усі ціни 24 →Ніж для хліба Fiskars Essential 23 см 1065564 | 730 грн. |
Кухонний ніж для хліба Fiskars Essential 23,4 см (1065564) | 741 грн. |
Кухонный нож для хлеба Fiskars Essential 23,4 см (1065564) | 741 грн. |
Кухонний ніж для хліба FISKARS Essential, 23,4 см (1065564) | 545 грн. |
Кухонный нож Fiskars Essential для хлеба 23 см Black 1065564 | 475 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →