Кухонний ніж Fiskars Edge 1003097
Fiskars Edge 1003097 |
|
Захисне покриття запобігає корозії і прилипання їжі до леза.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Edge 1003097
Усі ціни 15 →Ніж Сантоку Fiskars Edge 17 см 1003097 | 1 785 грн. |
Кухонный нож Fiskars Edge Сантоку 17 см (1003097) | 1 399 грн. |
Кухонний ніж Santoku Fiskars Edge, 17 см (1003097) | 1 785 грн. |
Ніж сантоку Fiskars Edge 17 см (1003097) | 1 399 грн. |
Кухонный нож Fiskars Santoku Edge поварской азиатский 17 см Black 1003097 | 1 199 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →