Кухонний ніж Fiskars Essential 1023779
Fiskars Essential 1023779 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Essential 1023779
Усі ціни 15 →Ніж для томатів Fiskars Essential 12 см 1065569 | 379 грн. |
Кухонный нож Fiskars Essential для томатов 12 см Black 1065569 | 246 грн. |
Нож Fiskars Essential для томатов 12 см Black 1065569 | 379 грн. |
Кухонный нож Fiskars Essential для томатов 12 см Black (1023779) 1023779 | 546 грн. |
Кухонний ніж Fiskars Essential для томатов 12 см Black (1023779) 1023779 | 397 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →