Кухонний ніж Fiskars Norr 1016472
Fiskars Norr 1016472 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norr 1016472
Усі ціни 7 →Ніж для стейків та томатів Fiskars Norr 12 см 1016472 | 1 372 грн. |
Нож для стейков и томатов Fiskars Norr 12 см 1016472 | 1 372 грн. |
Ніж Fiskars Norr 12 см (1016472) | 1 372 грн. |
Fiskars Norr (1016472) Norr(1016472) | 1 829 грн. |
Ніж для томатів Fiskars Norr 12 см (1016472) | 1 829 грн. |
Ніж для стейків та томатів Fiskars Norr 12 см 1016472 | 1 372 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →