Кухонний ніж Fiskars Essential 1023777
Fiskars Essential 1023777 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Essential 1023777
Усі ціни 17 →Кухонний ніж Fiskars Essential філейний з гнучким лезом 18 см (1065567) | 741 грн. |
Кухонный нож Fiskars Essential филейный з гибким лезвием 18 см (1065567) | 741 грн. |
Кухонний ніж філейний з гнучким лезом FISKARS Essential, 17,6 см (1065567) | 545 грн. |
Кухонный нож Fiskars Essential филейный 18 см Black 1065567 | 475 грн. |
Кухонний ніж філейний з гнучким лезом FISKARS Essential, 17,6 см (1065567) | 545 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →