Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057534
Fiskars Functional Form 1057534 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1057534
Усі ціни 17 →Ніж кухарський великий Fiskars Functional Form 20 см 1057534 | 1 190 грн. |
FISKARS FF 1057534 | 1 053 грн. |
Ніж Fiskars кухарський великий Ff 20 см (1057534) | 1 188 грн. |
Нож Fiskars поварской большой Ff 20 см (1057534) | 1 188 грн. |
FISKARS Нож для шеф-повара большой FF 20 см (1057534) | 640 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →