Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057540
Fiskars Functional Form 1057540 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1057540
Усі ціни 33 →Ніж філейний Fiskars Functional Form 22 см 1057540 | 1 190 грн. |
FISKARS FF 1057540 | 1 053 грн. |
Ніж Fiskars Ff філейний 22 см (1057540) | 1 188 грн. |
Нож Fiskars Ff филейный 22 см (1057540) | 1 188 грн. |
FISKARS Нож филейный FF 22 см (1057540) | 640 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →