Овочечистка Fiskars Essential 1023824
Fiskars Essential 1023824 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Essential 1023824
Усі ціни 21 →Ніж для чищення овочів з поперечним рухомим лезом Fiskars Essential 6 см 1 | 211 грн. |
Овочечистка горизонтальна Fiskars Essential (1065599) | 361 грн. |
Овощечистка горизонтальная Fiskars Essential (1065599) | 361 грн. |
Овочечистка FISKARS Essential, нерж. сталь (1065599) | 265 грн. |
Овощечистка Fiskars Essential с подвижным лезвием 6 см 1023824 | 351 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fiskars Essential 1023824:
- Загальна довжина — 21 см
- Вага 42 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →