Корпус Fractal Design Define C Window чорний (FD-CA-DEF-C-BK-W)
Відео 2Фото 9 |
Fractal Design Define C Window чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Серія Fractal Design Define (тихі)Порівняти в таблиці →
від 6 426 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
від 7 970 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 573 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 6 481 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 3 199 грн.
Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 5 866 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 4 422 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 5 455 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 5 960 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 9 680 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 984 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 9 184 грн.
Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
від 5 419 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 14 027 грн.
ігровий, Full Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 17 923 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
Відеоогляди
Fractal Define C Case Review
7 листопада 201679 696 переглядів
Fractal Design Define C Review
2 листопада 20167 171 перегляд
Як вибрати корпус (системний блок)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 639 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 4 798 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 4 710 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 4 252 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 3 346 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 3 759 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 3 994 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 4 120 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів