Корпус Fractal Design Define 7 Compact білий (FD-C-DEF7C-05)
Відео 21Фото 9 |
Fractal Design Define 7 Compact білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Серія Fractal Design Define (тихі)Порівняти в таблиці →
від 6 426 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
від 7 970 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 573 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 6 481 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 3 199 грн.
Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 5 866 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 4 422 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 5 455 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 5 960 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 9 680 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 984 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 7 182 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
від 9 184 грн.
Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
від 5 419 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 14 027 грн.
ігровий, Full Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
Відеоогляди
I Wanted It To Be Great - Fractal Define 7 Compact Review
3 червня 2020259 352 перегляда
Fractal Define 7 Compact White Edition! - Review and PC Build.
7 жовтня 202065 366 переглядів
МЕНЯЮ КОРПУС с ПАУКАМИ на ОФИГЕННЫЙ Fractal Design Define 7 Compact
15 жовтня 202132 928 переглядів
Распаковка Fractal Design Define 7 Compact - раньше было лучше? (нет)
30 липня 20207 408 переглядів
Fractal Define 7 Compact - обзор корпуса. Яблоко от яблони далеко!
1 жовтня 202038 429 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact White Edition
16 жовтня 20201 238 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact White обзор корпуса
7 жовтня 20201 688 переглядів
Ролик Define 7 Compact
3 червня 20202 176 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact обзор корпуса
3 червня 20206 402 перегляда
First Look: Fractal Define 7 COMPACT - The Family Is Complete!
3 червня 202049 503 перегляда
The Define 7 Compact Is ALMOST Perfect…
3 червня 202063 805 переглядів
Fractal Define 7 Compact Review
3 червня 202019 198 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact Teil 3 - aus Schwarz wird Weiß - Timelapse
18 червня 2020725 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact White Review And Build: Small And Sophisticated!
7 жовтня 20207 221 перегляд
Fractal Design Define C vs Define 7 Compact - is it worth buying/upgrading?
24 липня 202012 899 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact Review - Feel the Squeeze! [w/ timelapse build]
3 червня 202058 392 перегляда
Better In White? Fractal Design Define 7 Compact White Review
7 жовтня 202013 206 переглядів
Can we do WITHOUT the extra space? - Fractal Define 7 Compact TG Light
3 червня 202028 757 переглядів
They downsized DEFINE 7! - FRACTAL DEFINE 7 COMPACT
3 червня 20208 491 перегляд
Fractal Design Define 7 vs Define 7 Compact PC Case Comparison
6 вересня 202040 528 переглядів
Define 7 Compact Showreel
3 червня 202092 136 переглядів
Як вибрати корпус (системний блок)
Модификації Fractal Design Define 7 Compact
Ціни на Fractal Design Define 7 Compact |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Define 7 Compact білий | від 7 182 грн. | 2 пропозиції | ||
Fractal Design Define 7 Compact чорний | від 5 807 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 807 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 350 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 740 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 7 459 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 5 869 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт
від 4 209 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт
від 1 718 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, безгвинтове кріплення
від 869 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, без вентиляторів
від 1 139 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, без вентиляторів
від 1 621 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, без вентиляторів
від 1 572 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів