Корпус Fractal Design Pop Air RGB зелений (FD-C-POR1A-04)
Відео 11Фото 12 |
Fractal Design Pop Air RGB зелений
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Pop Air RGB зелений
Усі ціни 6 →Fractal Design Pop Air RGB Green Core (FD-C-POR1A-04) | 5 290 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air RGB Green Core (FD-C-POR1A-04) FD-C-POR1A-04 | 4 339 грн. |
Fractal Design FD-C-POR1A-04 | 5 419 грн. |
Fractal design ATX без БЖ Pop Air RGB Green Core TG (FD-C-POR1A-04) ATXбез | 5 419 грн. |
FRACTAL DESIGN Pop Air RGB Green Core TG FD-C-POR1A-04 | 4 336 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air RGB Green Core (FD-C-POR1A-04) | 4 333 грн. |
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Pop Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB зелений | від 4 333 грн. | 6 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB оранжевий | від 5 284 грн. | 3 пропозиції | ||
Fractal Design Pop Air RGB рожевий | від 5 069 грн. | 23 пропозиції | ||
Fractal Design Pop Air RGB синій | від 5 284 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →