Корпус Fractal Design Torrent білий (FD-C-TOR1A-07)
Відео 8Фото 22 |
Fractal Design Torrent білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Torrent білий
Fractal Design Torrent White RGB TG Clear (FD-C-TOR1A-07) | 12 590 грн. |
FRACTAL DESIGN Torrent RGB White TG clear tin FD-C-TOR1A-07 | 11 961 грн. |
Fractal Design Torrent White RGB TG Clear (FDCTOR1A07) | 10 640 грн. |
Fractal Design Torrent White RGB TG Clear (FDCTOR1A07) | 10 906 грн. |
Fractal Design Torrent White RGB TG Clear (FDCTOR1A07) | 11 172 грн. |
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Torrent
Ціни на Fractal Design Torrent |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent білий | від 10 640 грн. | 5 пропозицій | ||
Fractal Design Torrent чорний | від 11 157 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →