Корпус Fractal Design Define R5 чорний (FD-CA-DEF-R5-BK)
Відео 29Фото 18 |
Просторий і вільно конфігурується корпус, на базі якого можна побудувати комп'ютер для вирішення практично будь-якого спектра завдань. Сам системний блок створений в популярному форм-факторі Midi Tower. На основну платформу Fractal Design DEFINE R5 можна змонтувати материнську плату типового розміру ATX, micro-ATX або mini-ITX. Кошики для апаратних пристроїв 5,25", 3,5" і 2,5" є повністю знімними.
При бажанні користувач може розгорнути на відсіки 3,5" і 2,5" боком, що дасть змогу поліпшити охолодження апаратної частини. Якщо демонтувати будь-яку з кошиків, то можна задіяти потужну графічну карту, довжина якої становить до 440 мм. «З коробки» пристрій оснащений двома вентиляторами діаметром 140 мм, всього ж в корпусі передбачена можливість установки 9 кулерів. Якщо необхідно, можна замінити систему повітряної вентиляції на рідинну. При цьому внутрішнього простору повинно вистачити, щоб задіяти навіть багатоконтурну систему рідинного охолодження. Панелі корпусу проклеєні спеціальним звукоізоляційним матеріалом. Передня є декоративною, а щоб дістатися до на відсіків 5,25" необхідно повернути лицьову накладку в бік.
Купити Fractal Design Define R5 чорний
Усі ціни 36 →Fractal Design Define R5 без БЖ (FD-CA-DEF-R5-BK) Black FD-CA-DEF-R5-BK | 6 549 грн. |
Корпус Fractal Design Define R5 Black (FD-CA-DEF-R5-BK) | 6 550 грн. |
Корпус Fractal Design Define R5 Black Pearl (FD-CA-DEF-R5-BK) | 6 883 грн. |
Корпус ATX без БЖ Fractal Desi gn Define R5 Black Pealr FD-CA-DEF-R5-BK | 6 549 грн. |