Корпус Fractal Design Torrent Nano білий (FD-C-TOR1N-05)
Відео 19Фото 22 |
Fractal Design Torrent Nano білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Torrent Nano білий
Усі ціни 32 →Fractal Design Torrent Nano RGB Tempered Glass без БЖ (FD-C-TOR1N-05) Whit | 6 889 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Nano Rgb White Tg (FD-C-TOR1N-05) | 6 890 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Nano RGB White TG clea (FD-C-TOR1N-05) | 7 147 грн. |
корпус ATX без БП Torrent Nano RGB Белый из общ. Склом Torrent Nano RGB Wh | 6 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Torrent Nano
Ціни на Fractal Design Torrent Nano |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent Nano білий | від 6 201 грн. | 32 пропозиції | ||
Fractal Design Torrent Nano чорний | від 6 928 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →