Корпус Fractal Design Torrent чорний (FD-C-TOR1A-04)
Відео 8Фото 22 |
Цей корпус може розкрити потенціал потужної геймерської збірки. Платформа використовує унікальну систему повітряного охолодження. Кейс отримав три нижніх вентилятора Prisma AL-14, які нагнітають свіже прохолодне повітря прямо на графічний адаптер. Додатково в корпусі є ще два передніх вентилятора Prisma AL-18-це високоефективні крильчатки на 180 мм, здатні робити забір свіжого повітря без будь-яких обмежень.
Комп'ютерний корпус Fractal Design Torrent Black RGB TG Light Tint має напіввідкриту передню панель, яка представлена пластинами розподільника повітряного потоку. Всі припливні канали вентиляції оснащені якісною фільтрацією. Задня стінка отримала суцільну перфоровану поверхню, що дає нагрітому повітрю можливість вільно виходити з шасі. Корпус демонструє поліпшену ємність. Піддон материнської плати добре оптимізований для встановлення рішення E-ATX. Усередині кейса залишається достатньо вільного місця для монтажу великогабаритних комплектуючих, зокрема процесора і відеокарти. Якщо користувач вибрав довгий графічний адаптер, то можна скористатися штатною підпорою.
Купити Fractal Design Torrent чорний
Усі ціни 30 →Fractal Design Torrent RGB Tempered Glass без БП (FD-C-TOR1A-04) Black FD- | 11 999 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Rgb Black Tg LightTint (FD-C-TOR1A-04) | 13 750 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent RGB Black TG LightTint (FD-C-TOR1A-04) | 14 018 грн. |
Корпус ATX без БП Torrent RGB черное окно Torrent RGB Black TG LightTint F | 13 749 грн. |
Модификації Fractal Design Torrent
Ціни на Fractal Design Torrent |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent білий | від 10 640 грн. | 5 пропозицій | ||
Fractal Design Torrent чорний | від 11 177 грн. | 30 пропозицій |