Кухонна мийка Franke Antea AZG 611-62 114.0499.158 620x500
Фото 10 |
Franke Antea AZG 611-62 114.0499.158 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Antea AZG 611-62 114.0499.158 620x500
Усі ціни 8 →Миття Franke AZG 611-62 (114.0499.132) цукру 114.0499.132 | 4 760 грн. |
Мийка із сифоном граніт AZG 611-62 бежевий Franke 114.0499.158 | 4 488 грн. |
Мийка із сифоном граніт AZG 611-62 білий Franke 114.0499.163 | 4 760 грн. |
Мийка із сифоном граніт AZG 611-62 ваніль Franke 114.0499.165 | 4 488 грн. |
Мийка із сифоном граніт AZG 611-62 графіт Franke 114.0499.155 | 4 270 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Franke Antea AZG 611-62 114.0499.158
Ціни на Franke Antea AZG 611-62 114.0499.158 |
---|---|---|---|---|
Franke Antea AZG 611-62 114.0499.158 620x500 | від 4 270 грн. | 8 пропозицій | ||
Franke Antea AZG 611-78 114.0499.169 780x500 | від 4 424 грн. | 9 пропозицій | ||
Franke Antea AZG 611-86 114.0499.188 860x500 | від 4 844 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →