Витяжка Franke Inca Smart FBI 705 XS HCS нержавіюча сталь (305.0599.510)
Franke Inca Smart FBI 705 XS HCS нержавіюча сталь 2021 рікInca |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Inca Smart FBI 705 XS HCS нержавіюча сталь
Усі ціни 64 →FRANKE FBI 705 XS HCS | 5 371 грн. |
Franke Franke Inca Smart FBI 705 XS HCS 305.0599.510 | 5 633 грн. |
Кухонна витяжка Franke Inca Smart FBI705XSHCS | 5 633 грн. |
Кухонні витяжки Franke FBI 705 XS HCS (Inca Smart, нерж. сталь, 650 м3/год | 5 633 грн. |
Вбудована витяжка Franke Inca Smart 305.0599.510 | 5 633 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →