Варильна поверхня Franke FHMA 604 3G DC OY C пісочний (106.0554.318)
16 228 грн. Купити! Газовая варочная поверхность Franke Maris FHMA 604 3G DC OY C (106.0554.31Franke-partner.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Franke FHMA 604 3G DC OY C пісочний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Franke FHMA 604 3G DC OY C
Ціни на Franke FHMA 604 3G DC OY C |
---|---|---|---|---|
Franke FHMA 604 3G DC OA C бежевий | від 16 318 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FHMA 604 3G DC GF C графіт | від 15 447 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FHMA 604 3G DC OY C пісочний | від 16 228 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FHMA 604 3G DCMaris MB C чорний | від 20 580 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →