Смартгодинник
Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition
Відео 27Фото 10 |
Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition
2022 рікInstinctНЕсенсорнийNFCбезконтактна оплатахороша автономністьsolarжіночий календарANT+GPSWR100M
Дисплей:0.79 ", 156x156 пікс, transflective
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка вимірювання кисню в крові. Прогноз результатів забігу. Розширені функції відстеження спортивних активностей. Індикація акліматизації до температури і висоті. Підвищені показники автономності. Новий датчик пульсу Garmin Elevate Gen4.
Безконтактні платежі доступні лише у версіях із сонячною батареєю та у версії Dezl. Присутній NFC. Необмежений час використання в режимі енергозбереження та підзарядки від сонячної батареї.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Instinct 2S Solar Surf Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition
Усі ціни 26 →Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition Ericeira 010-02564-13/03 | 15 960 грн. |
Часы Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition Ericeira 010-02564-03 | 19 000 грн. |
Garmin Instinct® 2S Solar Solar Surf Edition – Ericeira - мультиспортивные | 22 520 грн. |
Спортивные часы Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition Ericeira (010-02564- | 15 999 грн. |
Смарт годинник Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition Ericeira (010-02564-0 | 19 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Garmin Instinct 2S
Ціни на Garmin Instinct 2S |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2S | від 9 699 грн. | 125 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2S Camo Edition | від 10 500 грн. | 34 пропозиції | ||
Garmin Instinct 2S Solar | від 12 470 грн. | 87 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition | від 13 805 грн. | 26 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2S Surf Edition | від 11 760 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →