Garmin Forerunner 245
Відео 38Фото 11 |
Спеціалізований смартгодинник з прицілом на бігунів-ентузіастів, який допомагає тримати руку на пульсі всіх подій і покращувати бігові показники. Модель пропонує інструменти для глибокого аналізу тренувань: під час пробіжки фіксуються темп, інтервал, максимальний обсяг засвоюваного кисню, аеробний і анаеробний ефект, після закінчення занять спортом оцінюється час відновлення і готовності до наступного тренування.
Годинник виконує цілодобовий моніторинг частоти серцевих скорочень, фіксує маршрут пересування за даними супутників GPS, дублює сповіщення зі смартфона про дзвінки та отримані повідомлення. Окрема версія моделі з приставкою Music додатково оснащена вбудованим накопичувачем (вміщує 500 композицій) і аудіоплеєром для прямого відтворення треків через підключені навушники. Ступінь пило- та вологозахисту Garmin Forerunner 245 позначена клеймом IP68. Без підзарядки батареї користувач може розраховувати на 7 днів автономності в режимі «розумного» годинника і якраз на добу безперервної роботи смарт-пристою при активному GPS-моніторингу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Forerunner 245
Усі ціни 27 →Garmin Forerunner 245 (Slate Gray) 010-02120-00 | 8 169 грн. |
Спортивний годинник Garmin Forerunner 245 Slate Gray (010-02120-00) | 7 634 грн. |
Смарт-годинник Garmin Forerunner 245 Slate Gray (010-02120-00) | 7 806 грн. |
Спортивные часы Garmin Forerunner 245 Slate Gray (010-02120-00) | 7 599 грн. |
Смарт-часы Garmin Forerunner 245 Slate Gray (010-02120-00) | 7 661 грн. |
Купив 2 дні тому. Невеликі для моєї руки. Головне для мене адекватно міряють пульс до 176, gps теж точний, висоту також адекватно показують (думав буде гірше тк немає барометра), вимірюють vo2max. Також добре міряють кисень. Відстежують сон, енергію тіла, показують інтенсивність і час відновлення. Є віртуальний тренер. Мінус-тьмяний екран. Точність вимірювань, широкий функціонал годинника та програми на телефоні. Тьмяний екран, розмір невеликий, пластмасові треба акуратно, модель не для будівництва)) користуюся Garmin Forerunner 245 менше місяця |