Велосипед Giant XTC Jr 20 2021 (2104029110)
Відео 2 |
Giant XTC Jr 20 2021 рама 10" колесо 20 " рама 12" колесо 24 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant XTC Jr 20 2021
Giant XTC Jr 20 (синій) 2004006120 | 12 800 грн. |
Велосипед 20" Giant XTC Jr 20 (2023) Azure One size (120-140 см) 220403112 | 14 000 грн. |
Велосипед Giant XTC Jr 20 сір Good 2204029120 | 15 200 грн. |
Велосипед 20" Giant XTC Jr 20 (2023) Good gray One size (120-140 см) 22040 | 15 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації Giant XTC Jr 20 2021
Ціни на Giant XTC Jr 20 2021 |
---|---|---|---|---|
Giant XTC Jr 20 2021 | від 12 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Giant XTC Jr 24 2021 | від 15 000 грн. | 6 пропозицій |