Велосипед Giant XTC Jr 24 2021
Відео 2 |
Giant XTC Jr 24 2021 рама 10" колесо 20 " рама 12" колесо 24 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant XTC Jr 24 2021
Усі ціни 6 →Giant XTC Jr 24 2023 (сірий) 2204032120 | 16 200 грн. |
Giant XTC Jr 24 2023 (сірий) 2204032120 | 16 200 грн. |
Giant XTC Jr 24 Lite 2023 (синій Lite Eclipse) 2204033120 | 15 000 грн. |
Giant XTC Jr 24 Disc 2023 (пісочний Faded Beige) 2204034120 | 18 800 грн. |
Giant XTC Jr 24 Lite 2023 (синій Lite Eclipse) 2204033120 | 15 000 грн. |
Giant XTC Jr 24 Disc 2023 (пісочний Faded Beige) 2204034120 | 18 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Giant XTC Jr 24 2021
Ціни на Giant XTC Jr 24 2021 |
---|---|---|---|---|
Giant XTC Jr 20 2021 | від 12 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Giant XTC Jr 24 2021 | від 15 000 грн. | 6 пропозицій |