Кухонний ніж Arcos Riviera 233424
Arcos Riviera 233424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Riviera 233424
Ніж поварський 150 мм Riviera White Arcos (233424) | 1 960 грн. |
Ніж кухарський Riviera 150 мм Arcos (233424) | 1 478 грн. |
Ніж кухарський Arcos Riviera White довжина 15 см (233424) | 1 614 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →