Кухонний ніж Arcos 2900 294800
Фото 5 |
Arcos 2900 294800 жовтий синій |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 294800
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos серия "2900" для обработки мяса 200 мм. Желтый (294800) | 820 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для обробки м'яса 200 мм Жовтий (294800) 2 | 719 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для обробки м'яса 200 мм Жовтий (294 | 719 грн. |
Ніж м`ясника Arcos 2900 20 см (294800) | 844 грн. |
Ніж для обробки м'яса жовтий L 200 мм серія 2900 Arcos FD-294800 | 863 грн. |
ще 3 пропозиції
Кольорові варіанти:
- 2900 294800-жовтий
- 2900 294822-червоний
- 2900 294823-синій
- 2900 294825-чорний
Модификації Arcos 2900 294800
Ціни на Arcos 2900 294800 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 294800 | від 647 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos 2900 294823 | від 647 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →