Каструля Gusto GT-T-122-VM
Фото 6 |
Gusto GT-T-122-VM |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-122-VM
Усі ціни 7 →Каструля Gusto GT-T-122-VM, 5.1л (Веломіндрівка) 126808 | 522 грн. |
Gusto Веломандрівка 22 см 5,1 л (GT-T-122-VM) Веломандрівка22см5,1л(GT-T-1 | 829 грн. |
Gusto GT-T-122-VM | 486 грн. |
Кастрюля Gusto GT-T-122-VM, 5.1л (Веломіндрівка) | 632 грн. |
Каструля GT-T-122-VM Веломандрівка GUSTO 22 см 5.1 л | 796 грн. |
Каструля GT-T-122-VM Велосипедна подорож GUSTO 22 см 5.1 л | 830 грн. |
Каструля Gusto Веломандрівка 5.1 л (GT-T-122-VM) | 927 грн. |
Модификації Gusto GT-T-122-VM
Ціни на Gusto GT-T-122-VM |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-VM | від 299 грн. | 7 пропозицій | ||
Gusto GT-T-118-VM | від 416 грн. | 7 пропозицій | ||
Gusto GT-T-120-VM | від 436 грн. | 7 пропозицій | ||
Gusto GT-T-122-VM | від 486 грн. | 7 пропозицій | ||
Gusto GT-T-124-VM | від 541 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →