Каструля Gusto GT-T-216-L
Gusto GT-T-216-L 2.1 л3.1 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-216-L
Усі ціни 9 →Кастрюля Gusto GT-T-216-L Сиреневая мелодия 16 см 2,1 л (87720) 87720 | 663 грн. |
Каструля Gusto GT-T-216-L Бузкова мелодія 16 см 2,1 л (87720) 87720 | 775 грн. |
Каструля Gusto GT-T-216-L Premium, 2.1л (Бузкова мелодія) 87720 | 464 грн. |
Gusto GT-T-216-L Бузкова мелодія Premium 16 см 2.1 л GT-T-216-LБузковамело | 775 грн. |
Gusto Каструля Gusto GT-T-216-L Бузкова мелодія 16 см 2,1 л (87720) 87720 | 775 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Gusto GT-T-216-L
Ціни на Gusto GT-T-216-L |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-216-L | від 431 грн. | 10 пропозицій | ||
Gusto GT-T-218-L | від 517 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →