Змішувач Haiba Alaska 003 HB0013
Haiba Alaska 003 HB0013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Alaska 003 HB0013
Усі ціни 13 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA Alaska 003 хром латунь з душовим наб | 2 489 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba ALASKA 003 (HB0013) | 2 489 грн. |
Змішувач для душа Haiba ALASKA 003 (HB0013) | 2 489 грн. |
Змішувач для душу Haiba ALASKA 003 (HB0013) | 2 489 грн. |
Змішувач для душа Haiba ALASKA 003 (HB0013) | 2 489 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →