Змішувач Haiba Dominox 162 HB0074
Haiba Dominox 162 HB0074 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dominox 162 HB0074
Усі ціни 12 →Змішувач для гігієнічного душу HAIBA Dominox 162 на біде двовентильний хро | 1 227 грн. |
Haiba Смеситель для биде Haiba DOMINOX 162 (HB0074) | 1 227 грн. |
Змішувач для біде Haiba DOMINOX 162 (HB0074) | 1 227 грн. |
Змішувач для біде Haiba DOMINOX 162, HB0074 | 1 227 грн. |
Змішувач для біде Haiba DOMINOX 162 (HB0074) | 1 227 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Dominox 162:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →