Змішувач Haiba Zeus 274 HB0435
Haiba Zeus 274 HB0435 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 274 HB0435
Усі ціни 28 →Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA ZEUS 274 хром латунь HB0436 | 1 179 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba ZEON 274 (HB0436) | 1 179 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ZEON 274 HB0435 | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ZEON 274 (HB0435) | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ZEON 274 (HB0435) | 1 109 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →