Змішувач Haiba Focus 004 HB0115
Haiba Focus 004 HB0115 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 004 HB0115
Усі ціни 20 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA FOCUS 004 хром латунь HB0115 | 818 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba FOCUS 004 (HB0115) | 818 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 004 матовий HB0114 | 1 021 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba FOCUS 004 (HB0115) | 818 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 004 (HB0115) | 818 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →