Змішувач Haiba Focus 014 HB0129
Haiba Focus 014 HB0129 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 014 HB0129
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні із висувною лійкою HAIBA Focus 014 хром латунь HB0129 | 1 560 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 014 з висувною лійкою HB0129 | 1 560 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba FOCUS 014 с выдвижной лейкой (HB0129) | 1 560 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 014 з висувною лійкою (HB0129) | 1 560 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 014 з висувною лійкою (ST3407) | 1 560 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →