Змішувач Haiba Focus 005 HB0118
Haiba Focus 005 HB0118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 005 HB0118
Усі ціни 12 →Змішувач одноважільний настінного монтажу HAIBA Focus 005 хром латунь HB01 | 1 941 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba FOCUS 005 (HB0118) | 1 941 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba FOCUS 005 (HB0118) | 1 941 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 005 (HB0118) | 1 941 грн. |
Смеситель для кухни Haiba FOCUS 005 (HB0118) | 1 941 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →