Змішувач Haiba Focus 004-15 HB0117
Haiba Focus 004-15 HB0117 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 004-15 HB0117
Усі ціни 21 →Змішувач для умивальника одноважільний HAIBA Focus 004 сатин латунь HB0116 | 1 021 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba FOCUS 004 матовый (излив 15 см) (HB0116 | 1 021 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba FOCUS 004 матовий (вилив 15 см) (HB0116) | 1 021 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba FOCUS 004 матовий (HB0116) | 1 021 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HAIBA Focus 004 хром латунь HB0117 | 818 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →