Змішувач Haiba Focus 555-15 HB0135
Haiba Focus 555-15 HB0135 |
|
Тип кріплення — гайка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 555-15 HB0135
Усі ціни 12 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA FOCUS 555 хром латунь HB0135 | 1 033 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba FOCUS 555 (излив 15 см) (HB0135) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba FOCUS 555 (вилив 15 см) (HB0135) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 555 (вилив 15 см) (HB0135) | 1 033 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Focus 555 (Вилив 15 См) (Hb0135) | 1 033 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →