Змішувач KRONER Brocken-C060 CV023595
Фото 4 |
KRONER Brocken-C060 CV023595 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Brocken-C060 CV023595
Усі ціни 25 →Kroner Kroner KRP Brocken - C060 | 1 974 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KRONER Brocken-C060 | 1 974 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Brocken-C060 192934 | 1 974 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Brocken-C060 (CV023595) CV023595 | 1 974 грн. |
Смеситель Kroner Brocken-C060 | 1 809 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →