Змішувач Haiba Marco 005 HB0876
Haiba Marco 005 HB0876 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Marco 005 HB0876
Усі ціни 12 →Змішувач одноважільний настінного монтажу HAIBA MARCO 005 хром латунь HB08 | 1 352 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba MARCO 005 (HB0876) | 1 352 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba MARCO 005 (HB0876) | 1 352 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MARCO 005 (HB0876) | 1 352 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Marco 005 (Hb0876) | 1 352 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →