Змішувач Haiba Mars 014 HB0266
Haiba Mars 014 HB0266 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mars 014 HB0266
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні із висувною лійкою HAIBA MARS 014 хром латунь HB0266 | 1 560 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MARS 014 c висувною лійкою HB0266 | 1 560 грн. |
Haiba Кухонный смеситель Haiba Mars 014 (HB0266) | 1 560 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba MARS 014 c висувною лійкою (HB0266) | 1 560 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MARS 014 c висувною лійкою (HB0266) | 1 560 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →