Душовий набір Hansgrohe Croma 100 27771000
Hansgrohe Croma 100 27771000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 100 27771000
Душовий гарнітур Hansgrohe Croma 100 Vario 27771000 | 6 486 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma 100 (27771000) 27771000 | 5 326 грн. |
Hansgrohe Croma 100 27771000 | 6 486 грн. |
Душевой набор Hansgrohe Croma 100 Vario 27771000 | 2 427 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 100 27771000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →