Ручна лійка Hansgrohe Crometta 100 26823400
Відео 1Фото 8 |
Hansgrohe Crometta 100 26823400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 26823400
Душові лійки HANSGROHE CROMETTA 100 MULTI 26823400 | 1 895 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Crometta 100 (26823400) 26823400 | 1 895 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Crometta 100 Multi білий/хромований (26823400) | 1 895 грн. |
Hansgrohe Ручной душ Hansgrohe Crometta 100 26823400 | 1 895 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta 100 26823400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →