Душовий набір Hansgrohe Crometta 100 27031400
Фото 5 |
Hansgrohe Crometta 100 27031400 стійка 699 ммстійка 959 мм |
|
Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається вправо і вліво, переміщається вгору і вниз. Тип струменя перемикається з допомогою обертового диска душового
Максимальний робочий тиск: 6 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 27031400
Душові набори CROMETTA 100 VARIO COMBI 0.90 М 27031400 | 12 751 грн. |
Душовий набір (гарнітур) Hansgrohe Crometta 100 27031400 | 12 751 грн. |
Hansgrohe Crometta 100 Vario Combi 0.90 м 27031400 | 12 751 грн. |
Модификації Hansgrohe Crometta 100 27031400
Ціни на Hansgrohe Crometta 100 27031400 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe Crometta 100 27030400 | від 12 437 грн. | 4 пропозиції | ||
Hansgrohe Crometta 100 27031400 | від 12 751 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →